Knižní klub PREMIUM Vám přináší exkluzivní slevy!

Co získáte?

 • 3 knihy s 50% slevou při registraci
   
 • S kartou Knižní klub PREMIUM Vám garantujeme trvalé slevy v knihkupectvích LUXOR ve výši 20 % na tituly nakladatelství Euromedia (nakladatelské značky KNIŽNÍ KLUB, IKAR, ODEON, UNIVERSUM, YOLI, PIKOLA a další) a 5 % na tituly všech ostatních nakladatelství.
   
 • Na www.knizniklub.cz můžete vybírat z více než 60 000 titulů za extra výhodné klubové ceny (sleva více než 20 % na vše).
   
 • 5x ročně obdržíte katalog zdarma, plný knižních novinek a zajímavostí ze světa knih.
   
 • Pravidelné akční slevy, dárky a prémie za nákupy. Slevy k svátku
  a k narozeninám, poukázky na nákupy, výhodné komplety.
   
 • Informace o novinkách a výhodných nabídkách každý týden.
   
 • Výhody u našich partnerů

 

Podmínky účasti v programu Knižní klub PREMIUM 

 1. Jako členové klubu nakupujete knihy až o 30% levněji než ti, kdo členy klubu nejsou.
   
 2. 5x ročně Vám doručíme zdarma klubový katalog uvádějící nejzajímavější knižní novinky.
   
 3. Abyste mohli stále využívat všechny výhody členství, stačí si zakoupit alespoň 1 titul v období platnosti každého katalogu, a to buď v prodejnách, přes internet nebo pomocí objednacího lístku či SMS, popř. telefonicky. Pokud si nestačíte nakoupit do objednacího termínu (uveden vždy na titulní straně katalogu), zašleme Vám další katalog „Výběr“, v němž Vám doporučíme top tituly. Jestliže ani pak nezaznamenáme Vaši objednávku, pošleme Vám námi vybranou atraktivní knihu z aktuální nabídky KK – tzv. hlavní nabídku. Pokud se Vám nebude tato kniha líbit, můžete ji do 14 dnů vyměnit za jinou (ve stejné cenové kategorii).
   
 4. Členství je časově neomezené, zrušit ho můžete po dvou letech od prvního nákupu v KK (písemně, dva měsíce před uplynutím této doby). Tuto možnost pak máte každý další rok.
   
 5. Každý člen Knižního klubu PREMIUM, který ve stanoveném období nakoupil zboží v minimální hodnotě 1 500 Kč, nebo kdo pravidelně odebírá v období platnosti katalogu alespoň jednu knihu, bude zařazen do VIP programu. VIP člen získává 30% slevu z běžné ceny na tituly označené jako VIP a dále výhodnější poštovné. VIP ceny platí pouze po dobu platnosti katalogu. Na VIP členy se nevztahuje pravidlo zasílání tzv. hlavní nabídky (viz bod č. 3).

  Členem klubu PREMIUM se může stát pouze osoba starší 18 let.
   

Od 25. 5. 2018 vešlo v účinnosti v České republice nové nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Je v našem společném zájmu, aby osobní údaje, které o Vás EUROMEDIA GROUP, a. s., v souladu s aktuální legislativou zpracovává, byly dostatečně chráněny i podle nového nařízení GDPR. Veškeré podrobnosti, zejména o účelech a způsobech zpracování, jakož i o Vašich právech v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů, naleznete na našem webu www.knizniklub.cz  v sekci „Ochrana soukromí".

 

 

Narazili jste na problém?

* položky označené hvězdičkou jsou povinné.

* * *