Výhody a pravidla Knižního klubu

Nakupujete často knížky a potěšil by Vás jejich nákup se slevou? Zajímá Vás, co nového právě vychází? Pak neváhejte a staňte se členem našeho Knižního klubu – největšího čtenářského klubu na českém trhu s více než dvacetiletou tradicí! V současné době má klub přes 200 000 členů. Jedinou podmínkou členství je nakupovat výhodně!Knižní klub zaujal více než 1 000 000 čtenářů. V současné době má přes 200 000 členů. Jedinou podmínkou členství je nakupovat výhodně!

Pestrá nabídka knih pro celou rodinu - 5x ročně katalog zdarma

Knižní klub nabízí tituly všech žánrů – od společenských románů, české literatury, detektivek, románů pro ženy a dětské literatury až po praktické příručky o zahradě a zvířatech, kuchařky, knihy o zdraví a encyklopedie. Většinu z novinek a bestsellerů si můžete zakoupit také jako e-knihu.

Vždy výhodné ceny se slevou až 30 %!

Jako člen Knižního klubu nakupujete knihy až o 30 % levněji než v běžných knihkupectvích. Knižní klub pro Vás navíc pravidelně připravuje mimořádné slevy a exkluzivní nabídky.  

Pohodlný nákup dle Vašich představ

Nakupovat můžete, jak Vám to nejlépe vyhovuje - v knihkupectvích po celé ČR, přes internet, objednávkou z klubového katalogu pomocí SMS, kuponu či telefonicky přes zákaznický servis.

Výběr z více než 60 000 titulů na www.knizniklub.cz

V našem internetovém knihkupectví najdete více než 60 000 knih za výhodné klubové ceny. K dispozici jsou Vám různé druhy dopravy, včetně cenově výhodných výdejních míst.

Nákup v síti knihkupectví po celé ČR

Po Vaší první objednávce v Knižním klubu Vám zašleme poštou klubovou kartu s Vaším zákaznickým číslem. Karta je přenosná a může ji využívat celá rodina! Kartu předkládejte při každém nákupu v našich prodejnách, kde získáte slevy nejen na aktuální klubovou nabídku, ale také na všechny tituly nakladatelství Euromedia Group (nakladatelské značky Ikar, Odeon, Knižní klub, Universum, Yoli, Esence a Pikola).

Prémie za nákup a VIP program

Knižní klub oceňuje své věrné členy atraktivními prémiemi, slevovými poukázkami, speciální VIP slevou (30 % z běžní ceny) na vybrané tituly a dalšími výhodnými bonusy.

 

Pravidla Knižního klubu a VIP program

 1. Jako členové klubu nakupujete knihy až o 30% levněji než ti, kdo členy klubu nejsou.
   
 2. 5x ročně Vám doručíme zdarma klubový katalog uvádějící nejzajímavější knižní novinky.
   
 3. Abyste mohli stále využívat všechny výhody členství, stačí si zakoupit alespoň 1 titul v období platnosti každého katalogu, a to buď v prodejnách, přes internet nebo pomocí objednacího lístku či SMS, popř. telefonicky. Pokud si nestačíte nakoupit do objednacího termínu (uveden vždy na titulní straně katalogu), zašleme Vám další katalog „Výběr“, v němž Vám doporučíme top tituly. Jestliže ani pak nezaznamenáme Vaši objednávku, pošleme Vám námi vybranou atraktivní knihu z aktuální nabídky KK – tzv. hlavní nabídku. Pokud se Vám nebude tato kniha líbit, můžete ji do 3 dnů vyměnit za jinou (ve stejné cenové kategorii).
   
 4. Členství je časově neomezené, zrušit ho můžete po dvou letech od prvního nákupu v KK (písemně, dva měsíce před uplynutím této doby). Tuto možnost pak máte každý další rok.
   
 5. Každý člen Knižního klubu, který ve stanoveném období nakoupil zboží v minimální hodnotě 1 500 Kč, nebo kdo pravidelně odebírá z každého katalogu v době jeho platnosti alespoň jednu knihu, bude zařazen do VIP programu a obdrží nálepku VIP s platností na daný kalendářní rok, kterou si přilepí na členskou kartu. VIP člen získává k členské slevě (činící cca 20 %) navíc 10% slevu na tituly v katalogu označené jako VIP (tj. celkem cca 30% slevu z běžné ceny) a dále výhodnější poštovné. VIP ceny platí pouze po dobu platnosti katalogu. Na VIP členy se nevztahuje pravidlo zasílání tzv. hlavní nabídky (viz bod č. 3).

  Členem klubu se může stát pouze osoba starší 18 let.
   

Od 25. 5. 2018 vešlo v účinnosti v České republice nové nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Je v našem společném zájmu, aby osobní údaje, které o Vás EUROMEDIA GROUP, a. s., v souladu s aktuální legislativou zpracovává, byly dostatečně chráněny i podle nového nařízení GDPR. Veškeré podrobnosti, zejména o účelech a způsobech zpracování, jakož i o Vašich právech v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů, naleznete na našem webu www.knizniklub.cz  v sekci „Ochrana soukromí".

 

 

Narazili jste na problém?

* položky označené hvězdičkou jsou povinné.

* * *