Výhody a pravidla Knižního klubu

Vítejte ve světě výhod Knižního klubu!

Knižní klub zaujal více než 1 000 000 čtenářů. V současné době má přes 200 000 členů. Jedinou podmínkou členství je nakupovat výhodně!

Pestrá nabídka knih pro celou rodinu

Knižní klub nabízí tituly všech žánrů – od společenských románů, české literatury, detektivek, románů pro ženy a dětské literatury až po praktické příručky o zahradě a zvířatech, kuchařky, knihy o zdraví a encyklopedie.

V Knižním klubu najdete díla mnoha populárních autorů, např. Agathy Christie, Fredericka Forsytha, Dicka Francise, Joy Fieldingové, Danielly Steelové, Gillian Flynnové, Terezy Boučkové a dalších.

Většinu z nich si můžete zakoupit také jako e-knihu!

Vždy výhodné ceny!

Jako člen Knižního klubu nakupujete knihy až o 30 % levněji než v běžných knihkupectvích. Knižní klub pro Vás navíc pravidelně připravuje mimořádné slevy a exkluzivní nabídky.

Výběr z více než 60 000 titulů na internetu

Vybrané knihy si můžete objednat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na www.knizniklub.cz. V našem internetovém knihkupectví najdete více než 60 000 knih za výhodné klubové ceny. Knihy, které si vyberete, Vám pošleme poštou až domů, nebo si je můžete vyzvednout v jednom z více než 500 výdejních míst po celé ČR. 

Nákup v síti knihkupectví po celé ČR

Spolu s první objednávkou Vám zašleme klubovou kartu s členským číslem a termínem vstupu do Knižního klubu. Členská karta je přenosná a může ji využívat celá rodina! S klubovou kartou můžete nakupovat za klubové ceny na www.knizniklub.cz, nebo v široké síti našich prodejen a ušetřit tak na poštovném. V prodejnách získáte slevy nejen na aktuální klubovou nabídku, ale také na všechny tituly nakladatelství Euromedia.

Prémie za nákup a VIP program

Knižní klub oceňuje své věrné členy atraktivními prémiemi, slevovými poukázkami, speciální VIP slevou (30 % z běžné ceny) na vybrané tituly a dalšími výhodnými bonusy.

 

Pravidla Knižního klubu a VIP program

 1. Jako členové klubu nakupujete knihy až o 30% levněji než ti, kdo členy klubu nejsou.
   
 2. 5x ročně Vám doručíme zdarma klubový katalog uvádějící nejzajímavější knižní novinky.
   
 3. Abyste mohli stále využívat všechny výhody členství, stačí si zakoupit alespoň 1 titul v období platnosti každého katalogu, a to buď v prodejnách, přes internet nebo pomocí objednacího lístku či SMS, popř. telefonicky. Pokud si nestačíte nakoupit do objednacího termínu (uveden vždy na titulní straně katalogu), zašleme Vám další katalog „Výběr“, v němž Vám doporučíme top tituly. Jestliže ani pak nezaznamenáme Vaši objednávku, pošleme Vám námi vybranou atraktivní knihu z aktuální nabídky KK – tzv. hlavní nabídku. Pokud se Vám nebude tato kniha líbit, můžete ji do 3 dnů vyměnit za jinou (ve stejné cenové kategorii).
   
 4. Členství je časově neomezené, zrušit ho můžete po dvou letech od prvního nákupu v KK (písemně, dva měsíce před uplynutím této doby). Tuto možnost pak máte každý další rok.
   
 5. Každý člen Knižního klubu, který ve stanoveném období nakoupil zboží v minimální hodnotě 1 500 Kč, nebo kdo pravidelně odebírá z každého katalogu v době jeho platnosti alespoň jednu knihu, bude zařazen do VIP programu a obdrží nálepku VIP s platností na daný kalendářní rok, kterou si přilepí na členskou kartu. VIP člen získává k členské slevě (činící cca 20 %) navíc 10% slevu na tituly v katalogu označené jako VIP (tj. celkem cca 30% slevu z běžné ceny) a dále výhodnější poštovné. VIP ceny platí pouze po dobu platnosti katalogu. Na VIP členy se nevztahuje pravidlo zasílání tzv. hlavní nabídky (viz bod č. 3).

  Členem klubu se může stát pouze osoba starší 18 let.
   

Od 25. 5. 2018 bude v České republice účinné nové nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Je v našem společném zájmu, aby osobní údaje, které o vás EUROMEDIA GROUP, a. s., v souladu s aktuální legislativou zpracovává, byly dostatečně chráněny i podle nového nařízení GDPR. Veškeré podrobnosti, zejména o účelech a způsobech zpracování, jakož i o vašich právech v souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů, naleznete na našem webu www.knizniklub.cz  v sekci „Ochrana soukromí".

 

 

Narazili jste na problém?

* položky označené hvězdičkou jsou povinné.

* * *