Výhody a pravidla Knižního klubu

Vítejte ve světě výhod Knižního klubu!

Knižní klub zaujal více než 1 000 000 čtenářů. V současné době má přes 200 000 členů. Jedinou podmínkou členství je nakupovat výhodně!

Pestrá nabídka knih pro celou rodinu

Knižní klub nabízí tituly všech žánrů – od společenských románů, české literatury, detektivek, románů pro ženy a dětské literatury až po praktické příručky o zahradě a zvířatech, kuchařky, knihy o zdraví a encyklopedie.

V Knižním klubu najdete díla mnoha populárních autorů, např. Agathy Christie, Fredericka Forsytha, Dicka Francise, Joy Fieldingové, Danielly Steelové, Gillian Flynnové, Terezy Boučkové a dalších.

Většinu z nich si můžete zakoupit také jako e-knihu!

Vždy výhodné ceny!

Jako člen Knižního klubu nakupujete knihy až o 30 % levněji než v běžných knihkupectvích. Knižní klub pro Vás navíc pravidelně připravuje mimořádné slevy a exkluzivní nabídky.

Výběr z více než 60 000 titulů na internetu

Vybrané knihy si můžete objednat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na www.knizniklub.cz. V našem internetovém knihkupectví najdete více než 60 000 knih za výhodné klubové ceny. Knihy, které si vyberete, Vám pošleme poštou až domů, nebo si je můžete vyzvednout v jednom z více než 500 výdejních míst po celé ČR. 

Nákup v síti knihkupectví po celé ČR

Spolu s první objednávkou Vám zašleme klubovou kartu s členským číslem a termínem vstupu do Knižního klubu. Členská karta je přenosná a může ji využívat celá rodina! S klubovou kartou můžete nakupovat za klubové ceny na www.knizniklub.cz, nebo v moderní síti 23 prodejen a ušetřit tak na poštovném. V prodejnách získáte slevy nejen na aktuální klubovou nabídku, ale také na všechny tituly nakladatelství Euromedia.

Prémie za nákup a VIP program

Knižní klub oceňuje své věrné členy atraktivními prémiemi, slevovými poukázkami, speciální VIP slevou (30 % z běžné ceny) na vybrané tituly a dalšími výhodnými bonusy.

 

Pravidla Knižního klubu a VIP program

  1. Jako členové klubu nakupujete knihy až o 30 % levněji, než ti, kdo členy klubu nejsou.
  2. 5x ročně Vám poštou doručíme klubový katalog, který Vás provede nejzajímavějšími knižními novinkami.
  3. Abyste mohli stále využívat všechny výhody členství, stačí si zakoupit alespoň 1 titul z každého katalogu, a to buď v našich prodejnách, přes internet nebo pomocí objednacího lístku či SMS, popř. telefonicky. Pokud si nestačíte včas nakoupit (objednací termín je uveden vždy na titulní straně katalogu), zašleme Vám další katalog, v němž Vám doporučíme top tituly z naší nabídky. Jestliže ani pak žádný titul nenakoupíte, pošleme Vám námi vybranou atraktivní knihu z aktuální nabídky Knižního klubu – tzv. hlavní nabídku. Pokud se Vám nebude tato kniha líbit, můžete ji do 3 dnů vyměnit za jinou (ve stejné cenové kategorii).
  4. Knihy objednané z katalogu nebo přes internet Vám pošleme na dobírku, popř. Vám nabízíme také možnost předplatby se sníženým expedičním poplatkem. Při jakékoliv formě objednávky nad 1500 Kč (pro členy Knižního klubu) a nad 1300 Kč (pro VIP členy Knižního klubu) je poštovné a balné zdarma. Při platbě předem a zároveň doručení přes Zásilkovnu je poštovné a balné zdarma při objednávce nad 1000 Kč (pro VIP členy Knižního klubu nad 700 Kč).
  5. Vaše členství je časově neomezené, zrušit ho můžete po dvou letech od svého prvního nákupu v Knižním klubu (písemně, dva měsíce před uplynutím této doby). Tuto možnost pak máte každý další rok.
  6. Každý člen Knižního klubu, který ve stanoveném období nakoupil zboží v minimální hodnotě 1500 Kč, nebo kdo pravidelně odebírá z každého katalogu v době jeho platnosti alespoň jednu knihu, bude automaticky zařazen do VIP programu a obdrží nálepku VIP s platností na daný kalendářní rok. VIP nálepku si přilepí na svou členskou kartu. VIP člen získává k členské slevě (činící cca 20 %) navíc 10% slevu na tituly v katalogu označené jako VIP (tj. celkem cca 30% slevu z běžné ceny) a dále poštovné a balné zdarma při nákupu nad 1300 Kč (nad 700 u objednávky přes Zásilkovnu a zároveň pri platbě předem). VIP ceny platí pouze po dobu platnosti katalogu. Na VIP členy se nevztahuje pravidlo zasílání tzv. hlavní nabídky (viz bod č. 3). Více informací k VIP programu na www.knizniklub.cz.

Členem klubu se může stát pouze osoba starší 18 let. 

Je v našem společném zájmu, aby osobní údaje, k jejichž zpracování jste EUROMEDIA GROUP, a. s., dali souhlas, byly zpracovány a používány v přesném a aktuálním znění, a to k Vaší i naší spokojenosti. Proto si dovolujeme Vás upozornit, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu v případě jejich nepřesnosti, máte právo požádat o vysvětlení závadného stavu a jeho odstranění a další práva stanovená v § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Rovněž si Vás dovolujeme informovat, že v současné době jsou obchodními partnery EUROMEDIA GROUP, a. s., tyto firmy: CEMOD - CZ a.s., 4home a.s., Eurex station s.r.o., Česká mailingová společnost, s.r.o., Business Media CZ, s.r.o.,  Colonnade Insurance S.A., organizační složka, Tarsago Česká republika s.r.o.

 

 

 

Narazili jste na problém?

* položky označené hvězdičkou jsou povinné.

* * *