Nejčastěji kladené otázky

Jak se mohu stát členem Knižního klubu?

Stačí se zaregistrovat do Knižního klubu na těchto stránkách a ihned můžete využít vstupní nabídku pro nové členy Knižního klubu – zakoupit 3 tituly s 50% slevou.

Vybrané tituly Vám po úspěšné registraci a objednání zašleme na uvedenou adresu spolu s aktuálním klubovým katalogem. V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte náš zákaznický servis.

Jaké jsou výhody členství v Knižním klubu?

Více o výhodách členství v Knižním klubu naleznete ZDE.

Už jsem členem Knižního klubu, ale nakupuji přes internet poprvé. Jak mohu nakupovat za klubové ceny?

Členové Knižního klubu nakupují na www.knizniklub.cz, kde mají svůj účet automaticky vytvořen. Stačí jej pouze aktivovat ZDE.
Po aktivaci od nás obdržíte e-mail s heslem. Pomocí tohoto hesla a svého e-mailu se přihlásíte na www.knizniklub.cz a ihned můžete začít nakupovat se slevou.

Kolik stojí členství v Knižním klubu a jak dlouho trvá?

Členství v Knižním klubu je zdarma. Stačí si zakoupit alespoň 1 titul za klubovou cenu v období platnosti každého katalogu, tedy 5 titulů za rok, a můžete plně využívat všech výhod Knižního klubu. Zákaznická karta je navíc přenosná, používat ji může celá rodina.

Přečtěte si prosím Pravidla členství v Knižním klubu.

Členství je časově neomezené, zrušit ho můžete písemnou formou po dvou letech od vstupu do Knižního klubu, dva měsíce před uplynutím této doby. Tuto možnost pak máte každý další rok.

Jak se dozvím, jaká cena či sleva je určena členům Knižního klubu?

Členům Knižního klubu je určena tzv. klubová cena, která se zobrazuje v profilu každé knihy. V knižním profilu jsou uvedeny následující ceny:

  • Klubová cena – cena pro členy klubu
  • Cena pro VIP – speciální cena pro VIP členy klubu
  • Běžná cena – cena, za kterou je titul dostupný v maloobchodní síti

Jak získám slevu při nákupu v kamenných knihkupectvích?

Za klubové ceny můžete nakupovat v našich knihkupectvích po předložení zákaznické karty, na které je uvedeno Vaše zákaznické číslo. Zákaznickou kartu zasíláme všem novým členům po prvním nákupu v Knižním klubu. K nákupu členů v prodejnách je určena pokladna Knižního klubu.

Jak získám slevu jako člen klubu při nákupu on-line?

Jako nový člen Knižního klubu máte svůj účet na www.knizniklub.cz již automaticky vytvořen, stačí jej pouze aktivovat. Více informací naleznete ZDE. Vždy je třeba se přihlásit jako člen klubu, pouze pak se Vám zobrazí u jednotlivých titulů klubové ceny.

Kde najdu nabídku aktuálního katalogu?

Nabídkou aktuálního katalogu můžete listovat jednoduše on-line. Stačí kliknout na jakýkoli vybraný titul a zobrazí se Vám jeho profil včetně krátké ukázky, recenzí o knize i komentářů ostatních čtenářů.

Zde si můžete také celý katalog stáhnout ve formátu PDF.

Za jak dlouho po registraci obdržím zákaznickou kartu Knižního klubu?

Vaši zákaznickou kartu s Vaším zákaznickým číslem Vám doručíme poštou po Vašem prvním nákupu v Knižním klubu. 

V prodejnách je třeba předložit zákaznickou kartu, popř. stačí uvést zákaznické číslo. Pokud jste do přihlášky zadali e-mailovou adresu, zašleme Vám během několika dní uvítací e-mail, kde budete mít své zákaznické číslo také uvedeno.

Jaké osobní informace musím poskytnout, abych se stal členem Knižního klubu?

Při registraci zadáváte základní údaje: jméno, příjmení, adresu, e-mail, telefonní číslo a datum narození. Více na www.knizniklub.cz v sekci "Ochrana soukromí".

Mohu jako člen Knižního klubu nakupovat i e-knihy?

Ano, samozřejmě, stačí se jako člen klubu přihlásit na www.ebux.cz stejným heslem a uživatelským jménem, které používáte při svých nákupech na www.knizniklub.cz. V případě, že jste dosud přes webové stránky www.knizniklub.cz nenakupoval/a, je třeba si na www.knizniklub.cz nejprve aktivovat svůj klubový účet a teprve poté se přihlásit stejným heslem a uživatelským jménem na www.ebux.cz.

Započítávají se mi nákupy e-knih na www.ebux.cz na můj účet?

Ano, započítávají. Je nutné být ale přihlášen/a stejnými přihlašovacími údaji jako na www.knizniklub.cz. Jen tak se Vám Vaše nákupy na www.ebux.cz zaznamenají na Váš klubový účet a budou započítány do Vašich členských nákupů.

Jak mohu zrušit členství v Knižním klubu?

Členství v KK je časově neomezené, zrušit ho můžete po dvou letech od svého prvního nákupu v Knižním klubu písemnou formou nebo e-mailem, a to dva měsíce před uplynutím této doby. Tuto možnost pak máte každý další rok.

Jak se mohu přihlásit/odhlásit ze zasílání novinek e-mailem?

Zasílání novinek si můžete objednat na www.knizniklub.cz vyplněním svého e-mailu v kolonce „Zasílat novinky“.

V pravidelných newsletterech Vás budeme informovat o knižních novinkách, soutěžích a slevových akcích.

Odhlásit ze zasílání novinek se můžete kdykoliv kliknutím na odkaz „Odebrat adresu“, který je uvedený v dolní části každého e-mailu.

Doporučujeme také sledovat naše profily na sociálních sítích, kde můžete každý týden soutěžit o spoustu krásných cen!

Jak můžu kontaktovat zákaznický servis?

Telefonicky:

  • Informace: 296 536 662
  • Reklamace: 296 536 661
  • Objednávky: 296 536 660
  • Přihlášky do Knižního klubu: 296 536 663

Po-Pá: 8.00 - 20.00

Prostřednictvím kontaktního formuláře na http://www.knizniklub.cz/kontakty/

Narazili jste na problém?

* položky označené hvězdičkou jsou povinné.

* * *