Sam Murphyová

Píše a přednáší o sportu více než deset let a za tuto dobu se stala jednou z největších odbornic na běžecký sport ve Velké Británii. Je nadšenou běžkyní, zatím dokončila 15 maratonů, Himálajský etapový závod na 100 mil a mnoho dalších závodů včetně desítky triatlonů. Je certifikovanou osobní trenérkou, má britskou trenérskou kvalifikaci 2 UKA pro běh. Je trenérkou atletického svazu England Athletics a řadě lidí pomohla dosáhnout jejich sportovních cílů.

Svými články přispívá do novin a časopisů, včetně titulů The Guardian, The Financial Times, Health & Fitness, Slimming World a Easy Living. V běžeckém měsíčníku Runner´s World má pravidelný sloupek „Murphy´s Lore“, na Huffington Post má svůj blog. Objevuje se v televizním vysílání BBC Breakfast, na BBC Radio 4 a Radio London, kde hovoří o konkrétních sportovních a zdravotních tématech. Pravidelně vystupuje v londýnském vědeckém muzeu, na přehlídce The Running Show a během pořádání Londýnského maratonu.

Mezi její úspěšné knihy patří The Real Woman´s Personal Trainer (Osobní trenér pro skutečné ženy), Weights for Weight Loss (Hubneme s činkami), Running Well (Jak správně běhat) a Run for Life (Běh pro život), jehož se po celém světě prodalo více než 200 000 výtisků.


Narazili jste na problém?

* položky označené hvězdičkou jsou povinné.

* * *